Про доставку

·        Отримати товари самовивозом можна у м. Львові за адресою: вул. Народна, 4 (бічна в. Городоцька, 207) з 09:30 до 19:00.

·        Оформити замовлення онлайн можна цілодобово

·        Доставка по Львову здійснюється:

- у вівторок та четвер (за винятком державних вихідних та святкових днів, про зміни у графіку доставки буде проінформовано тут на нашій сторінці). Оплата за доставку замовлень прораховується автоматично системою інтернет сторінки;

- щоденно – за умови замовлень сума, котрих перевищує 5000,00 грн (доставка при цьому в межах м. Львова – безкоштовна)

- у середу та п'ятницю відправлення товарів зі складу замовника курєрськими службами (замовлень, котрі надійшли від Замовника до 15:00 години, котрі знаходяться у інших населених пунктах України).

Якщо у Вас є особливі побажання щодо доставки, просимо зателефонувати нам, ми будемо раді піти Вам на зустріч та допоможемо обрати оптимальний для усіх варіант.


Інформаційна довідка: Для отримання замовлення необхідно вказати номер телефону українських провайдерів телефонного зв'язку. Фото упаковки, представлене на сайті, може відрізнятися від реальної упаковки. Якщо потрібно більше відомостей про товар, будь ласка, зв'яжіться з продавцем або напишіть у коментарях до замовлення необхідне Вам уточнення.