Про нас

    Вітаю Вас, наш Шановний відвідувач. Я, директор Марія Матківська, розповім Вам дещо про нашу компанію.                                                                                              Компанію «СЗСК «ВІП Технології» я заснувала у 2006 році. Основою для заснування стали думки піклування про людей, котрі мене оточують: рідних, друзів, товаришів, знайомих та й незнайомих мені людей. Так і розпочало свою діяльність ПП «СЗСК «ВІП Технології», як компанія по організації та наданні юридичного і фізичного захисту, шляхом залучення відповідних кращих фахівців, різних систем для контролю та надання комплексного захисту. Звідси і пішла назва «Системи захисту, спостереження та контролю» («СЗСК»).                                                                                     

        Вдало працюючи та розвиваючи даний напрямок ми командною роботою якісно, уміло та з задоволенням надавали послуги нашим Клієнтам, розширюючи мережу. Ця робота успішно тривала кілька років та одного дня проаналізувавши нашу діяльність ми зрозуміли – потрібно рухатись далі. Таким чином, ми перейшли до більш детального та поширенішого у масовому використанні обладнання, яке досконало вивчили, освоїли та пропонуємо тепер нашим Клієнтам. За цей час опрацьовано понад 5’000 Клієнтів, 85% з них на сьогоднішній день – Постійні, а 20% з них Гуртові. Завдяки високому професіоналізму команди компанії та правильній роботі керівництва, спільно реалізовано понад 2’000 проектів для наших клієнтів.                                                                                                                                 

        Безупинна праця та бажання задовільнити потреби наших Клієнтів постійно стимулюють нас до навчань та самовдосконалення кожного у нашій команді. Тому, спільна злагоджена робота проектного відділу з відділом маркетингу дає результати у вдосконаленні якості нашої продукції, розвитку її на ринку та створенні нових позицій товарів.

З повагою, 

М. Матківська