На сайті представлений не повний асортимент
З питань наявності та цін звертайтесь за номером: 067-670-86-41  (032)239-54-28

 

Двостінні труби

Призначення: Гнучкі двостінні електротехнічні трубипризначені для захисту кабелю
від механічних пошкоджень і агресивного впливу навколишнього середовища.
Умови монтажу: Монтаж труб повинен здійснюється безпосередньо в грунт або
закладено в моноліт всередині бетонних (ж/бетонних виробів).
Відмінні особливості:
- поставляються у відрізках (6 метрів);
- підвищена міцність труб;
- збільшена товщина внутрішньої стінки;
- мінімальний радіус вигину - 40 діаметрів.

Гофротруба

Гнучкі гофровані труби ПВХ призначені для одиночної прокладки в них прихованим, півприховані, відкритим способами в стаціонарних електроустановках побутового та аналогічного призначення, що експлуатуються як всередині приміщень, так і на відкритому повітрі електричних, телефонних, комп'ютерних, телевізійних мереж, що працюють при електричній напрузі постійного або змінного струму величиною не більше 1000 вольт і виконаних ізольованими проводами, шнурами і кабелями негорючими або слабогорючим.

Гофровані труби ПВХ виготовляються з високоякісних матеріалів. Використання гофро труби для електропроводки значно скорочує тимчасові витрати на організацію електропроводки.

Розміри мм: 16, 20, 25, 32, 40, 50

Кабель-канал

kabel-kanal-white-400Кабель канал призначений для прокладення силової і інформаційної проводки. У різних приміщеннях, квартирах, офісах, на підприємствах використовуються різні системи електрики, зв’язки і комунікації, але кабель канал - невід’ємна частина будь-якої з них. І з його прокладенням у вигляді ремонту проводки стикався кожен з нас.

Кабель канал - це конструкція, яка ефективно приховує електропроводку і укладені кабелі. Як правило, кабель канал має форму довгого прямокутного короба але може випускатися і з трикутним перерізом. Незалежно від види і форми, його укладання відбувається шляхом прикріплення до підлоги або стіни, хоча бувають випадки, коли спочатку укладається кабель канал, а потім вже заливається пів. Таким чином, він досить функціональний і має декілька варіантів укладання. Кабель канал закладається на багато років і служить надійним захистом Вашої проводки, інформаційних і комунікаційних систем. Проте, коли починаються електромонтажні роботи, то питання, де і як його придбати, встає досить гостро. Пропонуємо Вашій увазі кабель-канали від відомих виробників.

Розміри мм: 12х12, 15х10, 16х16, 20х10, 25х16, 25х25, 40х16, 40х25, 40х40, 60х40, 60х60

Металеві лотки

1-1